Satış Şartları

Satış Şartları ; firmamız genel havuz firmalarından farklı olarak her üründe yüksek iskonto ile malzeme satmaktadır. Tüm ürünlerde ödeme sonrasında mümkünse aynı gün en geç ertesi gün teslimat yapılmaya özen gösterilmektedir.

Firmamızdan 3 şekilde ürün alabilirsiniz ;

a) Yakın bölgelerde bizim kendi araçlarımızla servisi yapılacak ürünlerde ürün bedelinin bir kısmını ( veya tamamını ) banka havalesi ile ödeyebilir varsa bakiyeyi mal tesliminde elden veya banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. İsterseniz kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitli alışveriş talebinizi sipariş zamanında bildirmeniz gereklidir.

b) Sevkiyatını bizim yapmayacağımız ürünlerde kredi kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme yada banka havalesi ile ürün satın alabilirsiniz. Daha önceden size özellikleri, fiyatı, nakliye şartları bildirilen ürünlerin toplam bedelinin ödenmesine müteakip siparişiniz talep ettiğiniz kargo / ambara teslim edilir. Nakliye ücreti önceden belirlendiği şekilde bizim tarafımızdan veya sizin tarafınızdan teslimde ödenebilir.

c) Büyük kapasitedeki ürünler ile paslanmaz veya polyesterden size özel imal edilecek ürünlerde ön ödeme alınarak imalat süreci başlatılır. İmalatın tamamlanmasından sonra ürün kargo veya ambara teslim edilir. Bu tip ürünlerde değişim veya iade kabul edilmez. Tadilat yapılması gerekir ise nakliye ücreti ve tadilat malzeme /  işçilik ücretleri size ait olarak imkanlar dahilinde yapılmaya çalışılır. Eğer uygulama personeli talep edilirse yine nakliyeler, işçilik ve malzeme ücretleri size ait olmak üzere imkanlar dahilinde yapılmaya çalışılır.